Panele Whatsapp Hesabı Eklemek

Okuma Süresi: 1 dak

Whatsapp’ın güvenilir QR Kodu sistemi ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Whatsapp tarafından kullanım onayı almıştır ve Whatsapp platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır. Bu yazımızda Whatsapp hesabınızı Dijital Panelinize eklemeyi sizlere adım adım tarif edeceğiz.

Whatsapp Hesabı Eklemek

1- Dijital Panelinize giriş yaptıktan sonra, sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın.

2- Hesap Ekleme menüsündeki Whatsapp Hesabı Ekle butonuna tıklayın.

3- Telefonunuzda Whatsapp Web’i etkinleştirdikten sonra, güvenilir Whatsapp QR Kodunu cep telefonunuza okutun.

4- İşlem yapacağınız Whatsapp hesabını seçmek için, Dijital Panelinizin mini menüsünü kullanın.

5- Seçtiğiniz Whatsapp hesabı ile işlem yapmak için, alttaki Whatsapp menüsünü (Profil+ Gönderi) kullanabilirsiniz.

Whatsapp Kullanım Notları

  • Whatsapp’ın güvenilir QR Kodu sistemi ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Whatsapp tarafından kullanım onayı almıştır ve Whatsapp platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır.
  • Whatsapp Web ve QR kodunun kullanımı ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek için lütfen buraya tıklayın.
  • Hesap ekleme aşamasında şayet takılma veya donma olursa, lütfen F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyiniz. Yeniden Whatsapp’e giriş yapıp, tekrardan Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.
  • Hesap ekleme aşamasında, Whatsapp platformu bazen bir tarayıcıda Whatsapp hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dijital Panelim uygulamasına erişimi tekrardan onaylamanızı isteyebilir. Bu durumda lütfen hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamamıza onay veriniz.
  • Panele tanımlanmış bir Whatsapp hesabını silmek isterseniz ilk olarak sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın. Whatsapp hesapları bölümünden silmek istediğiniz hesabı bulup işaretledikten sonra, hesabı panelden silme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Panele eklediğiniz bir Whatsapp hesabını sildiğiniz anda, o hesaba tanımlanan bütün gönderi planlama verileriniz geri dönüşü olmayacak bir biçimde silinecektir. Bu sebeple bağlantısı kopan bir hesabı yeniden panele bağlamak için, sadece hesabı tekrardan panele ekleyiniz. Hesap silme işlemi yapmazsanız, söz konusu hesap ile ilişkili bir veri kaybı yaşamazsınız.
  • Hesaplarınız aracılığı ile Whatsapp tarafından belirlenen kullanım limitlerini aşacak biçimde işlem yaptığınız taktirde, Whatsapp platformu hesabınızı bir süreliğine dondurabilir veya hesaba erişiminizi tamamen kapatarak bloke edebilir;
  • Whatsapp platformunun genel kurallarına uymayı unutmayın: Whatsapp gönderilerinizi tasarlarken spam işlemlerden uzak durun, gönderi sıklığını abartmayın, şikayet edilebilecek veya uygunsuz gönderiler paylaşmayın.
Bu Bilgileri Faydalı Buldunuz mu ?
Hayır

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız paylaşılmaz. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.