Panele Pinterest Panosu Eklemek (Tek Tık)

Okuma Süresi: 2 dak

Pinterest’ın güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Pinterest tarafından kullanım onayı almıştır ve Pinterest platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır.

Pinterest hesabınızı panelinize eklemek için Tek Tıkla veya Standart Giriş seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. Seçiminizi yapmayı kolaylaştırmak adına, gelin birlikte bu seçenekleri yakından tanıyalım. Bu yazımızda tek tıkla Pinterest hesabınıza tanımlı panoları, panelinize eklemeyi sizlere adım adım tarif edeceğiz.

Pinterest Panosu Eklemek

1- Dijital Panelinize giriş yaptıktan sonra, sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın.

2- Hesap Ekleme menüsündeki Pinterest Panosu Ekle butonuna tıklayın.

3- Hızlı & Kolay Erişim sekmesinin altındaki Tek Tıkla Bağlan butonuna tıklayın.

4- Açılan Pinterest sayfasını kullanarak, Pinterest hesabınıza giriş yapınız.

5- Pinterest’in güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasının hesabınıza bağlanmasına onay veriniz.

6- Dijital Panelinize eklemek istediğiniz Pinterest Panolarını işaretleyip, Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.

7- Seçtiğiniz Pinterest Panoları başarı ile Dijital Panelinize eklenecektir.

Pinterest Kullanım Notları

  • Pinterest’in güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Pinterest tarafından kullanım onayı almıştır ve Pinterest platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır.
  • Hesap ekleme aşamasında şayet takılma veya donma olursa, lütfen F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyiniz. Yeniden Pinterest’e giriş yapıp, tekrardan Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.
  • Eğer Pinterest hesabınız iki yönlü kimlik doğrulama (two-way authentication) ile korunuyorsa, hesap ekleme aşamasında hesabınızı doğrulamanız gerekebilir. Bu durumda Pinterest hesabınıza tanımlı cep telefonunuza veya e-posta adresinize bir güvenlik şifresi gönderilecektir. Doğrulama Kodu alanına bu güvenlik şifresini girerek hesap doğrulama aşamanızı başarı ile tamamlayabilirsiniz.
  • Hesap ekleme aşamasında, Pinterest platformu bazen bir tarayıcıda Pinterest hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dijital Panelim uygulamasına erişimi tekrardan onaylamanızı isteyebilir. Bu durumda lütfen hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamamıza onay veriniz.
  • Panele tanımlanmış bir Pinterest panosunu silmek isterseniz ilk olarak sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın. Pinterest panoları bölümünden silmek istediğiniz panoyu bulup işaretledikten sonra, panelden silme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Panele eklediğiniz bir Pinterest hesabını sildiğiniz anda, o hesaba tanımlanan bütün gönderi planlama verileriniz geri dönüşü olmayacak bir biçimde silinecektir. Bu sebeple bağlantısı kopan bir hesabı tekrardan panele bağlamak için, sadece hesabı tekrardan panele ekleyiniz. Hesap silme işlemi yapmazsanız, söz konusu hesap ile ilişkili bir veri kaybı yaşamazsınız.
  • Hesaplarınız aracılığı ile Pinterest tarafından belirlenen kullanım limitlerini aşacak biçimde işlem yaptığınız taktirde, Pinterest platformu hesabınızı bir süreliğine dondurabilir veya hesaba erişiminizi tamamen kapatarak bloke edebilir;
  • Pinterest platformunun genel kurallarına uymayı unutmayın: Pinterest gönderilerinizi tasarlarken spam işlemlerden uzak durun, gönderi sıklığını abartmayın, şikayet edilebilecek veya uygunsuz gönderiler paylaşmayın.
Bu Bilgileri Faydalı Buldunuz mu ?
Hayır

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız paylaşılmaz. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.