Panele Twitter Profili Eklemek

Okuma Süresi: 1 dak

Twitter’ın güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Twitter tarafından kullanım onayı almıştır ve Twitter platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır. Bu yazımızda Twitter hesabınızı panele eklemeyi sizlere adım adım tarif edeceğiz.

Twitter Hesabı Eklemek

1- Dijital Panelinize giriş yaptıktan sonra, sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın.

2- Hesap Ekleme menüsündeki Twitter Profili Ekle butonuna tıklayın.

3- Twitter’ın güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasının hesabınıza bağlanmasına onay veriniz.

4- Dijital Panelinize eklemek istediğiniz Twitter hesabını işaretleyip, Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.

5- Seçtiğiniz Twitter hesabı başarı ile Dijital Panelinize eklenecektir.

Twitter Kullanım Notları

  • Twitter’ın güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Twitter tarafından kullanım onayı almıştır ve Twitter platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır.
  • Twitter gönderileri en fazla 280 karakterden oluşan metinleri desteklemektedir. Bu limiti aşan gönderiler tasarlamayınız.
  • Hesap ekleme aşamasında şayet takılma veya donma olursa, lütfen F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyiniz. Yeniden Twitter’a giriş yapıp, tekrardan Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.
  • Eğer Twitter hesabınız iki yönlü kimlik doğrulama (two-way authentication) ile korunuyorsa, hesap ekleme aşamasında hesabınızı doğrulamanız gerekebilir. Bu durumda Twitter hesabınıza tanımlı cep telefonunuza veya e-posta adresinize bir güvenlik şifresi gönderilecektir. Doğrulama Kodu alanına bu güvenlik şifresini girerek hesap doğrulama aşamanızı başarı ile tamamlayabilirsiniz.
  • Hesap ekleme aşamasında, Twitter platformu bazen bir tarayıcıda Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dijital Panelim uygulamasına erişimi tekrardan onaylamanızı isteyebilir. Bu durumda lütfen hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamamıza onay veriniz.
  • Panele tanımlanmış bir Twitter hesabını silmek isterseniz ilk olarak sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın. Twitter hesapları bölümünden silmek istediğiniz hesabı bulup işaretledikten sonra, hesabı panelden silme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Panele eklediğiniz bir Twitter hesabını sildiğiniz anda, o hesaba tanımlanan bütün gönderi planlama verileriniz geri dönüşü olmayacak bir biçimde silinecektir. Bu sebeple bağlantısı kopan bir hesabı tekrardan panele bağlamak için, sadece hesabı tekrardan panele ekleyiniz. Hesap silme işlemi yapmazsanız, söz konusu hesap ile ilişkili bir veri kaybı yaşamazsınız.
  • Hesaplarınız aracılığı ile Twitter tarafından belirlenen kullanım limitlerini aşacak biçimde işlem yaptığınız taktirde, Twitter platformu hesabınızı bir süreliğine dondurabilir veya hesaba erişiminizi tamamen kapatarak bloke edebilir;
  • Twitter platformunun genel kurallarına uymayı unutmayın: Twitter gönderilerinizi tasarlarken spam işlemlerden uzak durun, gönderi sıklığını abartmayın, şikayet edilebilecek veya uygunsuz gönderiler paylaşmayın.
Bu Bilgileri Faydalı Buldunuz mu ?
Hayır

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız paylaşılmaz. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.