Panele Linkedin Sayfası Eklemek

Okuma Süresi: 1 dak

Linkedin’in güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Linkedin tarafından kullanım onayı almıştır ve Linkedin platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır. Bu yazımızda Linkedin hesabınıza tanımlı sayfaları Dijital Panelinize eklemeyi sizlere adım adım tarif edeceğiz.

Linkedin Sayfası Eklemek

1- Dijital Panelinize giriş yaptıktan sonra, sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın.

2- Hesap Ekleme menüsündeki Linkedin Sayfası Ekle butonuna tıklayın.

3- Açılan Linkedin sayfasını kullanarak, Linkedin hesabınıza giriş yapınız.

4- Linkedin’in güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasının hesabınıza bağlanmasına onay veriniz.

5- Dijital Panelinize eklemek istediğiniz Linkedin sayfalarını işaretleyip, Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.

6- Seçtiğiniz Linkedin sayfaları başarı ile Dijital Panelinize eklenecektir.

Linkedin Kullanım Notları

  • Linkedin’in güvenilir API’si ile oluşturulan Dijital Panelim uygulamasını kullanmak hem çok kolay hem de son derece güvenlidir. Dijital Panelim uygulaması Linkedin tarafından kullanım onayı almıştır ve Linkedin platformunun kurallarına tamamen uygun bir biçimde çalışır.
  • Hesap ekleme aşamasında şayet takılma veya donma olursa, lütfen F5 tuşuna basıp sayfayı yenileyiniz. Yeniden Linkedin’e giriş yapıp, tekrardan Yeni Hesap Ekle butonuna tıklayın.
  • Eğer Linkedin hesabınız iki yönlü kimlik doğrulama (two-way authentication) ile korunuyorsa, hesap ekleme aşamasında hesabınızı doğrulamanız gerekebilir. Bu durumda Linkedin hesabınıza tanımlı cep telefonunuza veya e-posta adresinize bir güvenlik şifresi gönderilecektir. Doğrulama Kodu alanına bu güvenlik şifresini girerek hesap doğrulama aşamasını başarı ile tamamlayabilirsiniz.
  • Hesap ekleme aşamasında, Linkedin platformu bazen bir tarayıcıda Linkedin hesabınıza giriş yaptıktan sonra Dijital Panelim uygulamasına erişimi tekrardan onaylamanızı isteyebilir. Bu durumda lütfen hesabınıza giriş yaptıktan sonra uygulamamıza onay veriniz.
  • Panele tanımlanmış bir Linkedin hesabını silmek isterseniz ilk olarak sol menüden Hesap Ekle butonuna tıklayın. Linkedin hesapları bölümünden silmek istediğiniz hesabı bulup işaretledikten sonra, hesabı panelden silme işlemini tamamlayabilirsiniz.
  • Panele eklediğiniz bir Linkedin hesabını sildiğiniz anda, o hesaba tanımlanan bütün gönderi planlama verileriniz geri dönüşü olmayacak bir biçimde silinecektir. Bu sebeple bağlantısı kopan bir hesabı tekrardan panele bağlamak için, sadece hesabı tekrardan panele ekleyiniz. Hesap silme işlemi yapmazsanız, söz konusu hesap ile ilişkili bir veri kaybı yaşamazsınız.
  • Hesaplarınız aracılığı ile Linkedin tarafından belirlenen kullanım limitlerini aşacak biçimde işlem yaptığınız taktirde, Linkedin platformu hesabınızı bir süreliğine dondurabilir veya hesaba erişiminizi tamamen kapatarak bloke edebilir;
  • Linkedin platformunun genel kurallarına uymayı unutmayın: Linkedin gönderilerinizi tasarlarken spam işlemlerden uzak durun, gönderi sıklığını abartmayın, şikayet edilebilecek veya uygunsuz gönderiler paylaşmayın.
Bu Bilgileri Faydalı Buldunuz mu ?
Hayır

Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız paylaşılmaz. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.